Kibice Widzewa i Ruchu Chorzów na meczu przyjaźni wygranym przez łodzian 2:1 FOTO

Dariusz Piekarczyk
Kibice Widzewa i Ruchu Chorzów
Kibice Widzewa i Ruchu Chorzów Fot. Grzegorz Gałasiński
W zaległym ekstraklasowym meczu przyjaźni Widzew Łódź pokonał na swoim stadionie Ruch Chorzów 2:1 (0:1). Zwycięski gol dla łodzian padł w 87 minucie po strzale Jordi Sancheza. Goście prowadzili od 16 minuty po bramce Mateusza Bartolewskiego. W 47 minucie do remisu doprowadził Fabio Nunes.

Goście kończyli mecz w podwójnym osłabieniu, bo w 50 minucie czerwoną kartkę ujrzał Szymon Szymański, a kwadrans później Konrad Kasolik.

Na trybunach zasiadło ponad 17 tysięcy fanów obu ekip.